Žloukovické brodění 2019

2019-09-14 09:01:42 | SDH Žloukovice ©Alena Šťovíčková

V pátek 5. července 2019 jsme uspořádali 19. ročník soutěže Žloukovické brodění. Soutěže se zúčastnilo 12 družstev,

Foto: SDH ©

z toho 8 družstev mužů (Žloukovice, Stradonice, Malé Přílepy, Otročíněves, Hvozdec, Čenkov A, Čenkov B a Broumy) a 4 družstva žen (Žloukovice, Chyňava, Malé přílepy Modré a Broumy). Žloukovice přidali jedno družstvo smíšené, mimo soutěž. Družstvo muži Žloukovice ve složení Filip Melichar, Martin Trnka, Vojta Rossler a Tomáš Votlučka se umístili na 7. místě. Družstvo žen Žloukovic ve složení Míša Říhová, Míša Salačová, Tereza Čmelíková a Zuzana strnadová se umístilo na 2. místě. Gratulujeme. Družstvu Stradonic ve složení Vlastimil Jaroš, Jiří Šídlo, Jaroslav Pečinka a Lukáš Prepletaný se podařilo úspěšně navázat na minulá dvě vítězství a dosaženým časem 10:08 tak získali „putovní pohár“ z této soutěže potřetí v řadě.