Výroční valná hromada 2016

2017-07-18 10:40:05 | SDH Žloukovice ©Alena Šťovíčková

17. prosince 2016 se konala výroční valná hromada. VVH schválila zprávu o činnosti našeho sboru v roce 2016, zprávu o hospodaření a zprávu kontrolní a revizní rady. Náš sbor si připsal 118. rok naší historie.

Foto: SDH ©Jaroslav Obermajer

Do našich řad jsme přijali 8 nových členů, a to převážně velice mladých, takže jsme si vylepšili věkový průměr z 54 na 47 roků. Doplnili jsme výbor našeho sboru o Michaelu Salačovou, Jaroslava Nágla a Davida Sitteho, po odstoupení M. Hanka, V Berana a J. Šmída. Zvolili jsme nového předsedu KRR, kterým se stal Tomáš Paulík.
Poté došlo ke slavnostnímu předání čestných uznání a medailí za dlouholetou práci některých členů.
Valnou hromadu pozdravila paní starostka obce Nižbor, paní Kateřina Zusková a dále hosté z ostatních sborů okrsku.