Žloukovické brodění 2015

2015-09-06 17:10:08 | SDH Žloukovice ©Alena Šťovíčková

5.7.2015 se konal 15. ročník oblíbené soutěže družstev Žloukovické brodění. Soutěž startovala nástupem družstev v devět hodin.

Foto: SDH ©Žloukovické brodění, Alena Šťovíčková

Letos bylo velké vedro již od rána. Sešlo se 8 družstev mužů (Žloukovice, Chyňava, Broumy II, Čenkov, Malé Přílepy "A", Broumy I, Malé Přílepy "B", Stradonice) a 3 družstva žen (Broumy, Chyňava a Malé Přílepy). Domácí družstvo žen ze Žloukovic startovalo mimo soutěž, jako smíšené. Na slavnostním nástupu převzal medaili Svatého Floriána Miroslav Hanko za aktivní práci ve prospěch dobrovolného hasičstva. Gratulujeme. V letošním ročníku soutěže mužů zvítězilo mužstvo Malé Přílepy "A" a u žen zvítězilo mužstvo Broumy.
Soutěž se líbí, letos si soutěžící užili opravdové brodění a o soutěži napsali Malé Přílepy a navštívil nás i . Berounský deník.