Valná hromada

2024-01-07 21:44:08 | SDH Žloukovice ©Alena Šťovíčková

Dne 16.12 2024 jsme se sešli na Valné hromadě našeho sboru v sále restaurace U lípy v Nižboře. Valnou hromadu zahájil starosta Jarda Obermajer a na úvod jsme uctili minutou ticha památku členů, kteří již nejsou mezi námi.

Bohužel v letošním roce zemřeli naši dva dlouholetí členové Miloslav Kučera a Vladislav Kučera. Někteří členové ukončili svoje členství, a tak počet členů naší organizace je nyní rovných 30. Po zprávě o činnosti, hospodaření a zprávě revizora naší Valnou hromadu pozdravili hosté ze Sborů okrsku Chyňava. Schválil jsme plán činnosti na rok 2024 a rovněž rozpočet. I nadále se budeme soustředit na několik vybraných akcí, mezi největší patří pořádání hasičského bálu v Nižboře a v červenci pak pořádání soutěže Žloukovické brodění. Po drobném občerstvení jsme se rozešli užívat adventní čas a těšíme se , že činnost našeho sboru udržíme přes veškeré problémy i v dalším roce.