O putovní pohár na Berounce – Stradonice 2022

2022-09-06 21:24:28 | SDH Žloukovice ©Alena Šťovíčková

První sobotu v září, 3.9., jsme sešli ve Stradonicích, na louce u lávky, a zúčastnili jsme se soutěže „O putovní pohár na Berounce“.

V letošním roce startovala mužstva - v kategorii muži, Stradonice, Malé Přílepy, Hýskov, Jánská, Věšín, Otročíněves a Žloukovice. Družstvo žen Hýskov, opět, jako loni, nemělo konkurenta, a tak jsme se rozhodly opět jen fandit. Po první části soutěže, kterou je štafeta, se naše smíšené družstvo umístilo na čtvrtém místě. To nás povzbudilo a po útoku jsme se přesunuli na místo třetí, což je naše vůbec nejlepší umístění v naší novodobé historii ve Stradonicích. Kamarádi z Věšína byli opět nejlepší. Počasí nám přálo, atmosféra byla velice přátelská, Franta Votruba byl názoru, že letošní soutěž je jedna z nejhezčích, potkali jsme se s kamarády, a soutěž jsme si užili. Hudba hrála velice hezky a tak se budeme těšit zase na příští rok!